Dlaczego stawiamy na rozwiązania Fujitsu i Netapp?

Każdy rodzaj oprogramowania rozumianego jako aplikacja, system operacyjny czy wirtualizator musi działać w środowisku odpowiednio zwymiarowanym i skonfigurowanym. W INTALIO zajmujemy się dedykowanym oprogramowaniem zawodowo i żaden z naszych projektów nie mógłby zaistnieć bez warstwy sprzętowej. Dlatego też nasza bardzo dobra współpraca z Fujitsu jako wiodącym Partnerem Technologicznym umożliwia nam stosowanie kompletnych rozwiązań i narzędzi do realizacji zaawansowanych projektów IT.

Nowoczesne rozwiązania IT

Obecnie na rynku dominuje wiele rozwiązań, stąd pytanie dlaczego właśnie zdecydowaliśmy się na Fujitsu?

  1. Fujitsu to bardzo dobre zrozumienie polskiego rynku projektów IT w zakresie doboru rozwiązań do budżetu przedsięwzięcia,
  2. Fujitsu to własne fabryki i laboratoria badawcze,
  3. Fujitsu to 8 500 pracowników w dziale R&D, w tym ponad 200 w Polsce,
  4. Fujitsu to produkcja infrastruktury serwerowej w Niemczech,

 

Dlaczego Fujitsu?

Korzyści zastosowania rozwiązań Fujitsu i Netapp

  1. Środowiska rozwojowe i skalowalne
  2. Ceny „projektowe” realizowane pod konkretne przedsięwzięcia
  3. Możliwość zaprojektowania infrastruktury „na wymiar” łącznie z dodatkowymi elementami jak switche (10Gbit/SAS/FC), szafy i inne akcesoria.
  4. Gwarancja realizowana na miejscu u Klienta z opcją naprawy nawet do 5-ciu lat

Sprawdzone serwery PRIMERGY w naszych projektach (Zimbra, OTRS, wirtualizacja)

Fujitsu RX 2520

Zrównoważona wydajność i skalowalność

2x CPU / do 192GB RAM
Konfiguracja dyskowa 
8 x 3.5’’ / 12 x 3.5’’ / 16 x 2.5’’

Fujitsu RX 2520

Fujitsu PRIMERGY RX2520 to wydajna i skalowalna platforma. Zwarta, modułowa konstrukcja PRIMERGY o wielkości 2U. Obniżenie kosztów jest możliwe dzięki modułowym opcjom rozbudowy, zasilaczowi o efektywności 96 % i usprawnionemu zarządzaniu iRMC S4.

 

Fujitsu RX 2530

Maksymalna wydajność w obudowie 1U

2x CPU / do 1536GB RAM
Konfiguracja dyskowa
4 x 3.5’’ / 8 x 3.5’’ / 10 x 2.5’’

Fujitsu RX 2530

Dwuprocesorowy serwer szafowy FUJITSU PRIMERGY RX2530 1U. To optymalny serwer do wirtualizacji, scenariuszy skalowania wymagających przestrzeni, małych baz danych, a także wysokowydajnego przetwarzania.

 

Fujitsu RX 2540

Standard na poziomie DataCenter

2x CPU / do 1536GB RAM
Konfiguracja dyskowa
4 x 3.5’’ / 12 x 3.5’’ / 24 x 2.5’’

Fujitsu RX 2540

 

Serwer PRIMERGY RX2540 M1 firmy FUJITSU zapewnia większe korzyści w zakresie użyteczności, skalowalności i efektywności ekonomicznej. Dzięki zastosowaniu procesorów Intel® Xeon® E5-2600 v3 i pamięci DDR4 osiąga on wydajność pozwalającą realizować zadania przetwarzania w centrach danych, oraz obsługiwać aplikacje dla przedsiębiorstw i rozwiązania pacy grupowej. Ponadto dzięki 2 nadmiarowym zasilaczom z możliwością podłączania podczas pracy i o wydajności energetycznej do 96% osiąga on najlepszą w klasie wydajność energetyczną, co umożliwi mu sprostanie przyszłemu wzrostowi ilości danych. Dzięki zaawansowanemu rozwiązaniu chłodzenia Cool-safe® możliwa jest praca w wyższych temperaturach otoczenia, co pozwala zmniejszyć wydatki operacyjne.